פעם היינו הרבה פחות מפונקים ממה שאנו היום, וההורים שלנו לא היו יודעים מה היא מקלחת במים חמים אלא היו מתקלחים במים גם אם הם היו קרים. היום בעידן בו כולנו מפונקים רובינו לא יכולים להתקלח במים קרים, למרות שיש לא מעט סגולות רפואיות במים כאלו. דוד השמש הוא זה שמחמם את המים, והעבודה שלו היא די פשוטה, כל מה שהוא צריך להיות זה מלא במים, ועם קולטי שמש טובים ואיכותיים, והקולטים הללו קולטים את קרני השמש ומחממים את המים. אך מה נעשה אם הדוד לא עובד? נצטרך תיקון דודי שמש וכמה שיותר מהר.

מתקנים דוודים לא רק בקיץ

תיקון דודי שמש בפרט ודודי שמש באופן כללי מתקשרים לנו ישר עם הקיץ, שהרי רק בקיץ אנו צריכים אותם לעומת החורף אז אנו משתמשים בדודי חשמל לא? אז האמת שלא ממש… החורף בישראל כידוע הוא חורף שיש בו לא מעט ימים שמשיים, ימים בהם אין שום סיבה להדליק את דוד החשמל ולבזבז חשמל. אם רק נבדוק את המים לפני שאנו נדליק את דוד החשמל נוכל לחסוך לא מעט כסף, ובכך גם נתרום לא מעט להקטנת האנרגיה ולשמירה על כדור הארץ. דודי שמש אם כן יכולים להיות בשימוש גם לא מעט ימים בחורף הישראלי.

הערך האקולוגי

לא מעט מדובר על שימוש בדודי שמש בשביל לחסוך לנו בהוצאות החשמל, מה שנכון מאוד, אך יש גם חשיבות לפן האקולוגי. בשנים האחרונות ישנה מודעות גוברת והולכת לכל מה שקשור לשמירה על כדור הארץ, וחלק לא מבוטל מזה זה הקטנת הצריכה, ואם אנו רוצים לקחת חלק במאמץ הכולל לשמירה על כדור הארץ שימוש כמה שיותר בדודי שמש יסייע לכך. דודי שמש אם כן חוסכים את הצורך להדליק את החשמל, ובכך אנו תורמים אומנם תרומה קטנה לשמירה על הכדור אך הרבה תרומות קטנות הופכות לתרומה אחת גדולה ומשמעותית. כדאי וצריך אם כן להשתמש בדודי שמש כמה שיותר במקום דודי חשמל, ובכך נחסוך כסף ונתרום לשמירה על כדור הארץ.

מדוע כדי להזמין מתקן דוודים דוד סנטר:

  • הניסיון – דוד סנטר מומחים בתיקון דוודים כבר למעלה מ 20 שנה
  • השירות – השירות שלנו תמיד חם ומתבצע עם חיוך
  • המחיר – תמיד נדאג שהמחיר שלנו לא יהיה גבוה ממחיר השוק
  • זמינות – בדרך כלל נוכל להגיע אליכם בכל שעה בהתראה קצרה

וכמובן עוד הרבה סיבות שלאחר שתקבלו את השירות שלנו לא תחליפו אותו באחר, נשמח לתת לכם שירות אמין ומקצועי בכל שעה. נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון

החלפת גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

תיקון דודי שמש ⭐⭐⭐⭐⭐