דוד שמש שלנו הוא חיובי וחשוב מאוד – הוא משמש כמקור היחידי שלנו עבור מים חמים למקלחות, לשטיפת כלים ולשימוש כללי לכל צרכי הבית. כמו כל מכשיר גם לדוד השמש יש לעיתים בלאי ויש צורך בשירותי תיקון דודי שמש ע"י אנשי מקצוע מנוסים, אמינים ובמחירים הוגנים!

תיקון דוד שמש מחייב אתנו כחברה מקצועית לתת מענה המהיר ביותר בכדי להחזיר לכם את המים החמים. אל אל תחכו צרו קשר כבר עכשיו אל דוד סנטר.

סיבות נפוצות לתיקון דוד שמש 

דוד השמש שלנו הינו מיכל מים גדול שבו משולבות מערכות מים, קולטים וחשמל וכאשר יש תקלה בדוד השמש או באספקת המים החמים לדירה יש צורך בשירותי תיקון דוד שמש, אך מהן הסיבות הנפוצות שמצריכות קריאת תיקון לדוד שמש?

זהו המקרה השכיח ביותר והפתרון לבעיה היא לרוב אבנית שמצטברת בקולטי השמש ובעצם מונעים שמהשמש לחמם את המים + הקולטים מאובקים ואין קליטת שמש טובה בקולטים. 

*תיקון לדוד שמש במקרה הנ"ל:
– טיפול בקליטת החום לקולטים + ניקיון הקולטים מאבנית בוץ ולכלוך שהצטברה בקולט עצמו. 
– ישנם מקרים בהם נתקלנו וגודל הדוד אינו מתאים כלל לצרכי הדירה או לחליפין גודל הקולטים אינו תואם את צרכי הדירה. 
– יתכן והקולטים ניזוקו ולכן אינם מחממים את המים בצורה מיטיבה ועל כן יש צורך בהחלפת הקולטים – לא ניתן לתקן קולטים שבורים.

במקרה זה יתכן ויש דליפה של מים מחוץ למערכת (חור בדוד, חור בצנרת מים ) בריחת חום של המים החמים מהדוד וכניסה בלתי פוסקת של מים קרים הנכנסים לדוד.

*תיקון לדוד שמש במקרה זה:
בדיקה מקיפה בכל החיבורים של הדוד + בצנרת עצמה שלמובילה את המים החמים מהדוד לקולטים ומהדוד לתוך הדירה. במקרה של חור בצנרת ניתן להחליף את קטע הצינור ובמידה של חור בדוד עצמו יש צורך בהחלפת הדוד שמש כולו (לא ניתן לתקן דוד שמש עם חור). חור בדוד שמש עלול להיות בעקבות גיל הדוד ובלאי גבוה שבו המים חדרו את גוף הדוד העשוי ברזל (חלודה וכדומה).

במרבית המקרים הסיבה העיקרית לכך היא הצטברות אבנית ברמה גבוהה על גוף החימום שנמצא בתוך דוד שמש.

*תיקון לדוד שמש במקרה זה:
 יש צורך בפתיחה והחלפה של הגוף חימום וניקוי כל האבנית בדוד. המלצתנו היא בכל שנה להחליף את כל המערכת החשמלית בדוד שמש + תרמוסטט + ניקיון של האבנית בדוד + הקולטים. זה יסייע לכם להפיק את המקסימום בחימום המים בבית גם בחורף וגם בקיץ וגם ישמור על תקינות הדוד לאורך שנים רבות. דבר נוסף החלפה של הפלאנג' בכל שנה תסייע לכם לחסוך כסף רב בהוצאות החשמל + ליקויים ותיקונים בלתי מתוכננים של דוד השמש.

החשמלי של הדוד שמש מהגוף חימום עצמו (הפלאנג') או מהתרמוסטט או מהמתג עצמו בדירה.

*תיקון לדוד שמש במקרה זה:
טכנאי מנוסה מטעמנו יבדוק את המנגנון החשמלי בדוד שמש שלכם ובמידה ויש צורך יחליף את הגוף חימום והפלאנג' או את התרמוסטט ובמקרים די רחוקים יש צורך בתיקון של המתג חשמל בדוד בתוך הדירה שלכם.

התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג

תיקון דוד שמש על גג רעפים

בלא מעט דירות יש גג רעפים ועל כן תיקון דוד שמש שנמצא על גג רעפים מצריך ניסיון והיערכות של צוות הטכנאים. ישנם גגות רעפים תלולות שעשויות להקשות על צוות הטכנאים ולכן אם יש לכם תקלה בדוד שמש על גג רעפים עדכנו אותנו על כך במעמד השיחה. חברתנו מתמחה בטיפול ואיתור תקלות ותיקון דודי שמש על גגות רעפים!

תיקון דוד שמש במערכת סולארית

אם אתם מתגוררים בבניין משותף עד 8 קומות יתכן ובבניין קיימת מערכת סולארית שבה דוד השמש נמצא במסתור כביסה (לרוב) והקולטים נמצאים על גבי גג הבניין וצנרת ראשית עוברת מגג הבניין דרך הדודי שמש בכל קומה. ישנן תקלות נוספות במקרה של מערכות סולאריות והן קשורות בעיקר לצנרת הראשית של הדירה או בקולטים של הבניין עצמו (הקולטים הם משותפים) ולכן תיקון דוד שמש במקרה יתבצע מול בעל הדירה או מול הועד במקרה ויש תקלה בצנרת הראשית או בקולטים. חברתנו מתמחה בתיקון דודי שמש במערכות סולאריות.

תיקון דוד שמש על גג הבניין

תיקון דוד שמש על גג בניין רגיל הינו תיקון מהיר יותר ונוח יותר מבחינת עבודה לצוות הטכנאים. מדובר בד"כ על גג בניין בו מצויים כל הדוודים והקולטים ועל כן צורת העבודה נוחה יותר מאשר גג רעפים או מערכת סולארית, גם מבחינת מחיר תיקון דודי שמש על גגות בניין יהיו זולים יותר במעט.

תחזוקת דוד שמש בכל שנה

חברת דוד סנטר מזמינה אתכם לא לחכות לתקלה הבאה שעלולה לגרום לחוסר של מים חמים בדירה שלכם (במיוחד בימי החורף ובמיוחד שיש ילדים קטנים בבית). אנו תמיד מדגישים וממליצים בכל שנה לבצע תחזוקה שוטפת לדוד השמש בדיוק כמו שאתם עושים לרכב שלכם או לכל מכשיר אחר. זכרו כי דוד השמש הוא המקור היחיד לחימום המים בדירתכם!

החלפה של המנגנון החשמלי (הפלאנג') + תרמוסטט + ניקיון יסודי של הדוד שמש מאבנית וניקוי הקולטים יבטיחו אורך חיים גדול יותר לדוד שמש + שמירה על חימום מים יעיל ומהיר מהשמש ומגוף החימום בדוד. תוכלו ליהנות מיותר מים חמים ולחסוך בהוצאות החשמל – והכי חשוב הוא להימנע מאי נעימויות של חוסר מים חמים דווקא ברגעים שאתם הכי זקוקים להם!

תיקון דודי שמש בדוד סנטר

  • הניסיון – דוד סנטר מומחים בתיקון דודי שמש כבר למעלה מ 25 שנה
  • השירות – השירות שלנו תמיד חם ומתבצע עם חיוך
  • המחיר – תמיד נדאג שהמחיר שלנו לא יהיה גבוה ממחיר השוק
  • זמינות – בדרך כלל נוכל להגיע אליכם בכל שעה בהתראה קצרה
החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

תיקון דודי שמש ⭐⭐⭐⭐⭐