בדירות ובבניינים רבים בישראל אין דוד שמש – אלא דוד חשמל ועל מנת לחמם את המים לאורך כל השנה יש צורך בחימום חשמלי של המים בתוך הדוד חשמל. בדודים אלו יש בלאי גבוה יותר מאשר בדודי שמש ולכן יש צורך גבוה יותר של תיקון דוד חשמל. 

בישראל יש מאות אלפי דירות ללא אפשרות לקולטים על הגג כמו: בניינים מעל 8 קומות, בניינים משותפים עם גגות רעפים, דירות מחולקות, מלונות, בתי הארחה ועוד. במקרים אלו קיים לרוב במזווה או במסתור כביסה דוד חשמל שהוא חיוני וחשוב מאוד בחימום המים בדירה שלנו כל השנה! ההמלצה שלנו היא לשמור על אורך חיי הדוד ועל תקינותו ע"י קריאה לשירותי תיקון דודי חשמל בחרה מנוסה ומקצועית כמו דוד סנטר. אנו מתמחים בתיקון דודי שמש של כל החברות בשוק הישראלי.

סיבות נפוצות לתיקון דוד חשמל

כפי שציינו דוד חשמל פועל כול השנה וכמו כול מכשיר חשמלי אחר, ככול שיש בו שימוש גבוה יותר כך הבלאי גבוה יותר. אך מהן הסיבות העיקריות בהן יש צורך בקריאה לתיקון דוד חשמל בדירתכם?

אלו מקרים שכיחים מאוד שבהם מדליקים את הדוד חשמל מס' שעות ואין כלל מים חמים!

*תיקון לדוד חשמל במקרה זה:
במקרה זה ככול הנראה יש הצטברות עבה של אבנית על גבי גוף החימום, הדבר נובע בעקבות שימוש יום יומי של הפעלת הדוד חשמל לצורכי המשפחה שלכם. ממש כמו בקומקום אם לא מנקים את גוף החימום הוא לא יעבוד בצורה יעילה. 

יש צורך בפירוק הפלאנג' בדוד חשמל ולהחליף את מערכת הפלאנג' והגוף חימום עם המאיץ חום על מנת לקבל מים חמים בפרק זמן קצר ולאורך זמן! ההמלצה שלנו היא בכל שנה להחליף את כל המנגנון החשמלי בדוד + תרמוסטט + ניקוי האבנית בדוד חשמל.

יתכן ויש נתק במנגנון החשמלי ובכך אין כלל חימום של המים בדוד – טכנאי שלנו יבדוק את המנגנון החשמלי בדוד שלכם.

זהו מקרה שכיח מאוד שבו מדליקים את הדוד מס' שעות אפילו ובקושי יש מים חמים למקלחת אחת!

*תיקון לדוד חשמל במקרה זה:
– במקרה זה יתכן ויש הצטברות אבנית עבה על הדוד אבל ברמה שמחממת מעט את המים אבל לא מספיק. גם גם יש צורך בהחלפה של הגוף חימום וניקוי הדוד עצמו מאבנית.

– מקרה נוסף, יש נזילה של מים מהצנרת או מהחיבורים לדוד חשמל ולכן יש בריחה של חום מהדוד ואין מספיק מים גם אם הדלקתם את הדוד למס' שעות. במקרים שיש חור בצנרת מים הטכנאי יחליף את הצנרת בקטע שבו יש חור. אך במקרים שיש חורים בחיבורים של הדוד בגלל בלאי וחלודה אין מנוס מלהחליף את הדוד חשמל כולו.

במקרים שבהם יש קצר חשמלי בדירה בגלל הדלקה של המנגנון החשמלי – ישנם מס' סיבות לכך:

*תיקון לדוד חשמל במקרה זה:
הטכנאים המנוסים שלנו יבדקו את מערכת החשמל בדוד שלכם, במרבית המקרים יש צורך בהחלפת הפלאנג' וכל המנגנון החשמלי. יתכן ומדובר בבעיה בתרמוסטט עצמו בלבד, ויתכן ויש תקלה במתג עצמו.

יתכן ויש נזילה של מים על המנגנון החשמלי וכאשר מדליקים את הדוד הוא מקפיץ את החשמל בדירתכם.

רק לאחר בדיקה נוכל לדעת מהי הבעיה שגורמת לקצר חשמלי בדירתכם ולתקן את הדוד חשמל.

תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם

תיקון דוד חשמל בתוך גג רעפים

בדירות שבהן יש גגול רעפים והדודי חשמל נמצאים בתוכם יש מורכבות גבוהה מאוד של תיקון דוד חשמל בגלל מס' סיבות:

  1. על הטכנאים לזחול בתוך הגג רעפים אל הדוד חשמל לעיתים הדוד נמצא באזור לא נגיש בכלל.
  2. בתקרות ישנות מסוג רביץ – על הטכנאים לזחול בתוך הגג רעפים אך ורק על הקורות הראשיות שתומכות את הגג ולא על התקרה עצמה שעלולה ליפול או להישבר אם דורכים עליה.
  3. במקרה של תיקון דוד חשמל יש צורך בריקון של המים בדוד – לא ניתן לרוקן את המים ללא אבחנה ובקרה אחרת כל הגג יהיה עם דליפות ועובש.

במקרים של תיקון דוד חשמל בתוך גגות רעפים – יש לעדכן את הצוות שלנו וכן יש להגיע עם ציוד נלווה שיסייע לטכנאים לרוקן בזהירות את המים מהדוד חשמל על מנת לתקן אותו! חברתנו מתמחה בתיקון דוד חשמל בתוך גג רעפים!

תיקון דוד חשמל במזווה בדירה

גם במקרים שבהם דוד החשמל נמצא בבוידעם או במזווה בדירה יש קושי לעיתים בהחלפה ותיקון דוד חשמל. הסיבה העיקרית היא ריקון המים בצורה נכונה שלא תגרום לנזק לדירה. בדרך הדודי חשמל נמצאים במסתורים ובמקומות שקשה להגיע לשם וגם לרוב מאחסנים דברים נוספים לצד הדוד חשמל בבוידעם. 

חברנו מתמחה בתיקון דודי חשמל בבוידעם ובמזווה בדירות.

תחזוקת דוד חשמל בכל שנה!

חברת דוד סנטר מזמינה אתכם לא לחכות לתקלה הבאה שעלולה לגרום לחוסר של מים חמים בדירה שלכם (במיוחד בימי החורף ובמיוחד שיש ילדים קטנים בבית). אנו תמיד מדגישים וממליצים בכל שנה לבצע תחזוקה שוטפת לדוד חשמל בדיוק כמו שאתם עושים לרכב שלכם או לכל מכשיר אחר. זכרו כי דוד החשמל הוא המקור היחיד לחימום המים בדירתכם בכל השנה!

החלפה של המנגנון החשמלי (הפלאנג') + תרמוסטט + ניקיון יסודי של הדוד חשמל מאבנית יבטיחו אורך חיים גדול יותר לדוד + שמירה על חימום מים יעיל ומהיר. תוכלו ליהנות מיותר מים חמים ולחסוך בהוצאות החשמל – והכי חשוב הוא להימנע מאי נעימויות של חוסר מים חמים דווקא ברגעים שאתם הכי זקוקים להם!

תיקון דודי חשמל בדוד סנטר

  • הניסיון – דוד סנטר מומחים בתיקון דודי חשמל כבר למעלה מ 25 שנה
  • השירות – השירות שלנו תמיד חם ומתבצע עם חיוך
  • המחיר – תמיד נדאג שהמחיר שלנו לא יהיה גבוה ממחיר השוק
  • זמינות – בדרך כלל נוכל להגיע אליכם בכל שעה בהתראה קצרה
החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים