החורף הקר גורם לנו להישאר מתחת לפוך מתי שרק אנחנו יכולים. אם רק היינו יכולים לא ללכת לעבודה ולהישאר במיטה עם כוס תה וספר טוב החיים היו מושלמים, אך מה לעשות וזה לא בדיוק ככה… החיים דורשים מאתנו להתלבש ולקום למטלות היום יום שלנו, ולפני שיוצרים מהבית צריך גם להתקלח. אך מה קורה אם אין לנו מים חמים? מה אם אין מים חמים בגלל שהדוד חשמל אינו עובד? זו כבר יכולה להיות צרה צרורה! וצרה כזו פותרים עם טכנאי דודי חשמל, כזה שיעשה לנו תיקון דודי חשמל כמה שיותר מהר ובכמה שפחות כסף!

מהו דוד חשמל?

ישנם דודי שמש וישנם דודי חשמל. דודי שמש אלו דודים אשר קולטים את הקרינה של אור השמש ואת החום שלה, ועם הקרניים הללו מחממים לנו את המים שנמצאים בתוך הדוד. בקיץ, זהו פתרון מצוין שלא מצריך אנרגיית חשמל ולא עולה לנו כסף אך בחורף אנו חייבים דוד חשמל, ודוד כזה כן עובד על חשמל [כשמו כן הוא] והמים שבתוך הדוד מתחממים לאחר שאנו מדליקים אותו. תיקון דודי חשמל מגיע ברגע שהם לא עובדים, ואז אנו חייבים טכנאי זריז שיחזיר אותם לכשירות מלאה כמה שיותר מהר בכדי שנוכל להשתמש במים חמים.

איך מוצאים טכנאי?

בשביל לתקן דודי חשמל צריך אם כן טכנאי ולעיתים זה יכול להיות גם באמצע הלילה. ישנם לא מעט טכנאים אשר מגיבים בכל שעות היממה לקריאות, אך כמובן תעריף של "קריאת חרום" גבוה בהרבה מתעריף של קריאה רגילה. טכנאי כזה צריך להיות בעל ניסיון ואחד כזה שיש לנו המלצות עליו, בכדי שהוא יוכל לבדוק כמו שצריך את הדוד ולא יחליף לנו אותו סתם כך גם ללא צורך אלא יתקן את הבעיה חיש מהר. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאינטרנט ולחפש בגוגל טכנאי דודים, ותוך זמן קצר נמצא אחד שנמצא באזורינו ויכול להגיע אלינו במהירות ולפתור לנו את הבעיה בכי שנוכל לעשות את המקלחת שאנו כל כך רוצים לעשות.

דוד סנטר המרכז לתיקון דודי חשמל

אצלנו בדוד סנטר ניתן לקבל מענה לכל סוגי התיקונים במחירים טובים, השירות שלנו אמין ומהיר לכל אזור המרכז והסביבה, לכל השירותים ניתן לקבל אחריות מלאה על כל סוגי החלפים, למידע נוסף דברו איתנו נשמח לענות לכל שאלה.

שירות התיקונים שלנו הוא לכל סוגי הדוודים

אמקור, אמישראגז, טל סחר, ירדן, כרומגן , נמרוד ועוד.
החלפת גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים