מחפשים קולטי שמש? בדוד סנטר מרכז הדוודים מתקנים מוכרים ומחליפים את כל סוגי הקולטים, השירות ניתן לרוב חלקי הארץ במקרה חירום נגיד אליכם בכל שעה לקולטים נוזלים וכדומה. מדוע לבחור בדוד סנטר לתיקון או החלפת קולטי שמש?
  1. ניסיון רב בתיקון + החלפת קולטי שמש כבר למעלה מ 25 שנים
  2. אחריות לכל סוגי התיקונים
  3. מחיר הוגן – תמיד נשתדל לתת מחיר הוגן ושירות מקצועי
  4. זמינות – בדרך כלל נגיע אליכם בתוך שעות בודדות מרגע ההזמנה

מהם קולטי השמש?

קולטי שמש הם הרכיב הפעיל בדודי שמש. ואיך הם עובדים? פשוט מאוד – הקולטים הללו יודעים לקלוט את קרני השמש ולנצל את החום שלהם כמה שיותר, ולאחר קליטת הקרניים החום עובר לצינורות בהם ישנם מים והמים שבתוכם מתחממים. כך ניתן בקיץ לקבל כל הזמן מים חמים וכמה שהמיכל יהיה מלא יותר במים כך כל הזמן יהיו לנו מים, וגם בימות החורף היותר שמשיים ניתן לעשות שימוש בקולטים הללו ולא צריך להדליק את דוד החשמל. אך יש גם את הפן האקולוגי שהינו לא פחות חשוב מהחיסכון בחשמל, וכדאי לתת עליו את הדעת.

הפן האקולוגי

בישראל ובעולם יש לא מעט מודעות לפן האקולוגי, וכל הזמן קמים ארגונים אשר כל ייעודם הוא שמירה על כדור הארץ. גם אנו האנשים הפשוטים מקבלים חינוך כזה, ועושים לא מעט בשביל לתרום את תרומתנו הצנועה ואותם קולטי שמש מאפשרים לא להשתמש בדודי חשמל. כך אנו בראש ובראשונה חוסכים לא מעט אנרגיה ואנו לא צריכים לשלם חשבון חשמל גדול יותר, ועוד יותר מכך אנו לא צורכים סתם חשמל ללא כל סיבה ובכך מקטינים את כמות האנרגיה שנצרכת. אין ספק שקולטי שמש הם מאותן הטכנולוגיות שתורמות לא מעט לשמירה על כדור הארץ. כל מה שאנו צריכים זה לעשות שימוש מושכל בהם ולדאוג שהם יהיו תקינים ועובדים כך שלא יהיה מצב בו ניתקע ולא נוכל להשתמש בהם ובמקומם נשתמש בדודי החשמל ונצרוך סתם חשמל. לפרטים והזמנות ניתן ליצור עמנו קשר בכל שעה בטלפון 050-5678060 או בטופס צור קשר.
החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים