למה לוקח הרבה זמן למים בדוד להתחמם בחורף?

מים חמים בעונת החורף היא אחד הדברים הכיפיים ביותר, במיוחד לאחר יום עבודה מתיש. אך ישנם מקרים בהם לוקח זמן הרבה זמן למים להתחמם בדוד. לרוב מדובר על תקלות שניתן לטפל בהם ולתקן אותם אך ישנם מצבים שבהם יש צורך להחליף חלק כלשהו מהדוד על מנת שהדוד יוכל לחמם את המים תוך זמן קצר.

למה לוקח הרבה זמן למים בדוד להתחמם בחורף לעומת עונות אחרות?

בתקופת החורף הקרירה לוקח הרבה זמן למים בדוד להתחמם בחורף, עקב מזג האוויר הקר והגשום אשר משפיע על מיכל דוד השמש ועל צנרת דוד השמש, לעומת עונות אחרות. לכן יש צורך בחימום הדוד כמה שעות על מנת שנוכל ליהנות ממים חמימים. הזמן שלוקח למים להתחמם קשור בגודל הדוד, דוד שמש בגודל 200 ליטר ייקח לו 4 שעות להתחמם, אך באמצעות מאיץ חום חיצוני ניתן חסוך את זמן החימום בחצי מהזמן כלומר תוך 2 שעות יש לכם מים חמים. לעומת זאת דוד שמש קטן יותר של 60 ליטר יתחמם תוך שעה וחצי ואילו דוד שמש של 120 ליטר יתחמם תוך 3 שעות.

לכמה זמן נשמרים המים החמים בדוד שמש?

זמן המים משתנה מדוד לדוד. אם הדוד נמצא בבידוד מלא וכולל צנרת מבודדת ואינו מושפע ממזג האוויר, הוא יכול לשמור על טמפרטורה חמה למשך זמן רב עד 24 שעות. אך רוב דודי השמש מותקנים על גגות ומושפעים ממזג האוויר, מה שגורם לקירור צנרת הדוד ולמיכל הדוד. דבר זה גורם למים להתקרר מהר ולא להישאר חמים לאורך זמן. רק בידוד מלא והיקפי עשוי לשמור על מים חמים לאורך שעות. באמצעות חימום דוד שמש בשעות השמש בצהריים תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל.

להצעת מחיר לתיקון דוד שמש או לקניית דוד שמש חדש, התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060