כשהדוד מתקלקל אנו ממהרים לגשת לטלפון ולהזמין טכנאי דודי שמש, יכולות להיות מספר סיבות לכך שהדוד מקצר, או לא מחמם כמו שצריך, ולכן יש לבחור באיש מקצוע אשר יש לו ניסיון בתחום וותק רב על מנת שידע לאבחן את הבעיה נכונה ולא יגרום ליותר נזק מתועלת. כשבוחרים טכנאי דוד שמש יש לזהות קודם האם מדובר בתקלה הדורשת החלפה מלאה של הדוד או תיקון פשוט ומהיר. יש לבצע את התיקון במהרה, הדבר חשוב מפני שתיקון מהיר ימנע החמרה בנזק שנגרם לדוד, כמו כן יאריך את חייו, למשל אם ישנה בעיה בדוד חימום הדבר עלול לגרום נזק לכל מערכת החשמל שבבית ולא רק לדוד עצמו.

מתי מתקשרים לטכנאי ?

הטלפון לטכנאי יגיע לאחר שניסיתם הכול וכלום לא הצליח, לדוגמא: בדקתם האם הדוד מקצר מפני שיש עומס על מערכת החשמל, ניתקתם את שאר המכשירים מהחשמל אך עדיין ישנה בעיה, לא הצלחתם לעצור את הנזילה ? הטכנאים שלנו מוסמכים ותקן כל בעיה ותקלה, השירות שלנו מלווה בייעוץ מקצועי והכוונה, כמובן שידעו להתאים עבורכם את המערכת הנכונה לשימושכם בבית.

אצלנו בעלי המקצוע בעלי ניסיון רב ועשיר בתחום, מחירים נוחים וללא תחרות וזמינות כמעט מיידית.
לאור העבודה שדודים היום כבר לא מחזיקים מעמד כמו הדודים בעבר שהחזיקו כמעט 20 שנה בעקבות הוזלת חומרים, ישנו ביקוש גדול יותר לטכנאי דודי שמש ולתיקון דודים, אי לכך ובהתאם לזאת גם המחירים של שהטכנאים גובים כיום יותר יקרים מלפני כמה שנים בלבד.

עבודה איכותית במחיר שפוי

אנו בדוד סנטר דודי שמש לא נותנים למצב להשפיע על המחיר שלנו והוא נקבע בסטנדרטים איכותיים המושפעים מאיכות העבודה ולא מהצורך בה. על כן כשאתם בוחרים טכנאי דוד שמש תבחרו על פי הניסיון, אל תבחרו מישהו חדש בתחום שאינו מכיר את כל הסוגים והשירותים הנלווים, כמובן שיש לבחור בטכנאי דוד שמש בעל רישיון ותעודות, כמו כן נסו לקבל המלצות מלקוחות עבר,במקצוע שכזה תמיד עדיף לעבוד מול טכנאי מנוסה וותיק מאשר מול מישהו לא אמין ו"חאפר".

טכנאי דודי שמש לכל סוגי הדוודים:

אמקור טל סחר ירדן אמישראגז כרומגן ועוד סוגי דוודים נוספים, יצור פרטי, כולל חלפים צרו קשר עם דוד סנטר החברה קיימת כבר למעלה מ 20 שנה, הטכנאים שלנו עוברים הדרכות מקיפות ונשנות על כל סוגי התיקונים, השירות שלנו מלווה בייעוץ והסבר מפורט לגבי כל שלב ושלב בתיקון והמחיר שלנו ללא מתחרים.

החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים