במידה שאתם עומדים להיכנס לדירה חדשה ורוצים לבצע התקנת דוד שמש, או אולי רוצים להחליף את דוד השמש הישן בחדש, כדאי שתכירו מהו תהליך ההתקנה.

תהליך התקנת דוד שמש

בכדי להתקין דוד שמש או  דודי חשמל בצורה תקנית ובטוחה יש להיעזר בבעל מקצוע המוסמך לעבודה ויבצע אותה במקצועיות.  התקנת דוד השמש מתקיימת במספר שלבים. בשלב הראשון יבדוק המתקין כי יש לו את כל הכלים והרכיבים הרלוונטיים, כמו, הדוד, קולט לדוד, מעמד, צינורות, שסתום פורק לחץ, שסתום אל חוזר ומעמד בסיסי לדוד השמש. בשלב השני, יבדוק המתקין האם ניתן לבצע את ההתקנה על גבי הגג. ישנם בתים בהם הגג עמוס בדודי שמש אחרים או שהגג בנוי מרעפים שעלולים לסכן את חיי המתקין, והמתקין אינו יכול לבצע את התקנת דוד השמש. לאחר בדיקת הגג והימצאות כל הרכיבים, המתקין יעבור לשלב השלישי והאחרון בו הוא יפרק את דוד השמש הישן במידה שקיים, וירכיב את דוד השמש החדש.
תמונה של טכנאי מתקין דודי שמש
להתקנת דוד שמש בצורה תקנית ובטוחה יש להיעזר בבעל מקצוע מוסמך ומנוסה!

התאמת נפח הדוד לצריכה המשפחתית

אם אתם עומדים לקנות דוד שמש חדש, בוודאי שאתם מתלבטים איזה נפח מיכל מים כדאי שיהיה לדוד. כיום בשוק יש מיכלי מים הנעים בין 80-200 ליטר. ערכו חישוב לפי מספר הנפשות במשפחה, אם אתם זוג החי בדירה כדאי שתרכשו מיכל מים קטן של 80 ליטר, אך אם אתם משפחה של חמישה אנשים ומעלה כדאי שתרכשו דוד של 150-200 ליטר. מטרת מיכל המים היא להכיל מספיק מים חמים, כדי שכל בני המשפחה או האנשים המתגוררים בדירה יוכלו להתקלח בכיף. אתם רוצים חברה מקצועית שתדאג להחליף לכם את דוד השמש הישן? שתהיה קשובה לצורכיכם ותייעץ לכם בנוגע לסוגי דודי השמש? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת דוד סנטר עוד היום כדי לקבל מענה מהיר ואיכותי. בדוד סנטר ידאגו לבצע התקנת דוד שמש שיתאים לצרכי המשפחה שלכם במחירים מעולים! החברה בעלת וותק רב בהתקנות דודי שמש ועובדת עם טכנאי מוסמכים בלבד. בחרו דוד סנטר ותדעו שאתם בידיים טובות!
החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים