יש לכם גג רעפים? אתם מעוניינים להזמין טכנאי שיעלה אליו ויחליף את דוד השמש הישן שמותקן בו? התקנת דודי שמש על גג רעפים הוא הליך מסובך המלווה בסיכון חייו האישיים של המתקין. כיום, לא כל חברה המתמחה בדודי שמש מסכימה לבצע התקנת דודי שמש על גג רעפים.

המורכבות בהתקנת דוד שמש על גג רעפים

באופן כללי התקנת דוד שמש הוא תהליך לא פשוט, וכשמדובר בהתקנת דוד השמש על גג העשוי מרעפים, התהליך נהיה קשה עוד יותר. התקנת דודי שמש על גג רעפים, דורשת מהטכנאי דודי שמש להיות מקצועי ומרוכז, על מנת להתקין את דוד השמש בצורה ראויה תוך כדי התמודדות עם קשיים כמו עמידה ועבודה על גג משופע. המתקין צריך לפעול במידת זעירות ויציבות רבה, על מנת לשמור על חייו ולעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעת התקנת דוד השמש, המתקין יזהר וישמור על רעפי הגג, לפעמים הרעפים עלולים להישבר מדריכה כתוצאה מבלאי, מה שמסכן את התהליך.
תמונה של טכנאי מתקין דוד שמש על גג רעפים
התקנת דוד שמש על גג רעפים דורשת מהטכנאי להיות מקצועי ומרוכז.

עלויות התקנת דוד שמש על גג רעפים

מחירי התקנת דודי שמש על גג רעפים, יותר יקרים מביצוע התקנה רגילה של דודי שמש. אם יש לכם גג רעפים, החברה או המתקין יידרשו תוספת של 100-200 שקלים על סיכון החיים והמורכבות בביצוע התקנת דוד השמש. מחירי ההתקנה משתנים בהתאם לסוג העבודה, למשל, התקנת דוד שמש תהיה זולה יותר מהתקנה של מערכת שלמה. ישנם מצבים כי על המתקין להוסיף אביזרים שאינם קיימים וייקרו את מחיר העבודה. טווח המחירים עבור התקנת דודי שמש על גג רעפים הוא בין 2,000-3,400 שקלים. מומלץ לא לבחור את המתקין על פי המחיר הכי נמוך, אלא לעשות מחקר ולראות עבודות קודמות של המתקינים, בכדי לוודא שהם מנוסים ומקצועיים בתחום. דוד סנטר מספקת גם שירותי תיקון דודי שמש באופן באופן מקצועי. אם אתם מעוניינים בחברה מקצועית שתבצע בעבורכם התקנה של דוד שמש על גג רעפים, כדאי שתבחרו בחברת דוד סנטר. דוד סנטר לא יאכזבו אתכם ויתנו לכם שירות נהדר במחיר מעולה! התקשרו עוד היום והחברה תשלח טכנאי שיעשה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר פלאפון – 050-5678060  ט.ל – 1800-567890 
החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים