דודי שמש מורכבים מדוד (מיכל מים ייעודי) ומקולטי שמש המחוברים בינהם על תקן בכדי להביא לידי יעילות מקסימלית ובטוחה של חימום המים בדירתכם. לעיתים יש צורך בשירותי החלפת קולטים לדוד שמש בגלל סיבות שונות הקשורות באי תפקוד של הקולטים.

חברת דוד סנטר הינה חברה המתמחה במתן שירותי החלפת קולטים לדוד שמש, אנו עובדים רק עם היצרנים המובילים בשוק ובמקצועיות רבה שתבטיח לכם איכות חימום המים 

התקנת דוד שמש וקולטי שמש על גג רעפים

החלפת קולטים לדוד שמש – סיבות

ישנם מקרים שבהם לא ניתן לתקן את קולטי הדוד ויש צורך בהחלפת קולטים לדוד שמש:

  1. חור או נזילת מים בקולטי השמש – במקרים שבהם הקולטים ישנים וסתומים באבנית וחלודה עשוי להיווצר חור בחיבורי הצנרת ולנזילות מים שיגרמו לבלאי ולא יחממו את המים בקולטים. במקרים אלו יש צורך בהחלפת קולטים לדוד שמש.
  2. זכוכיות הקולטים שבורות – גם אם זכוכיות הקולטים שבורות עדיין יהיה חימום של המים בדוד אך באפקטיביות נמוכה יותר. לכן במקרה זה יהיה צורך בהחלפת קולטים בדוד שמש.
  3. אבנית מאסיבית בקולטים – אולי המקרה השכיח ביותר שבו הקולטים סתומים באבנית / חלודה והחיבורים של הקולטים ישנים ולא ניתן לפתוח אותם בכלל. זו הסיבה שאנו ממליצים בכל שנה – שנתיים להזמין טכנאי מטעמנו שיעלה לגג ויפתח את החיבורים בקולטים לשם ניקיון הקולטים מאבנית / חול / חלודה. במקרים שבהם לא ניתן לפתוח את החיבורים או שנגרם נזק לחיבורים בניסיון פתיחת החיבורים בקולטים יהיה צורך בהחלפת הקולטים בדוד.
  4. הקולטים אינם תואמים את גודל הדוד – במקרים רבים גם בימי שמש שטופים אין מספיק מים חמים בדוד. אין זה אומר שיש תקלה יתכן ויש לכם דוד 150 ליטר וקולט בודד קטן שאינו מסוגל לספק כמות מים חמים למשפחה שלמה. במקרה זה יש צורך בהחלפת קולטים לדוד שמש גדולים ומותאמים לנפח הדוד ולצרכים שלכם.

החלפת קולטים בדוד שמש והתקנה נכונה

אנו בדוד סנטר נדע להציע לכם בדיוק את מה שמתאים לכם בעת החלפת קולטים לדוד שמש לפי הצורך שלכם ונדע להציע לכם קולטי שמש בעלויות שונות שהיצרנים מספקים. אנו נרכוש נוביל ונתקין את הקולטים לדוד שמש חדשים ונפנה מהגג את הקולטי שמש הישנים.

  • נציע לכם קולטי שמש המותאמים לצורך שלכם קולטי שמש כפולים או קולט שמש בודד.
  • קולטי שמש מצנרת סקדיול 40 (ברזל) או קולטי שמש עם צנרת נחושת.
  • גישתל מותאם להנחת הקולטים החדשים.
  • כיוון התקנת הקולטים החדשים יהיה בכיוון דרום.
  • צנרת חדשה מהקולטי שמש אל הדוד + בידוד מתאים.
  • אחריות על הקולטים ועל העבודה.

החלפת קולטים בדוד שמש עם דוד סנטר

דוד סנטר הינה חברה להתקנת דודי שמש הפועלת בצורה מקצועית, מענה פתרון מהיר בכל הקשור לרכישת דודי שמש, קולטי שמש, החלפת גוף חימום ותיקונים השונים הכרוך בתיקון דודי חשמל ותיקון דודי שמש באמינות ושקיפות מלאה.  

גאים להיות חברת דודי שמש המובילה בגוש דן, פועלים בתחום למעלה מ- 30 שנה והניסיון מדבר בעד עצמו, כך גם, אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון וותק רב בתחום הדודים והאנרגיה הסולארית ותוכלו גם ליהנות משירות יעיל והוגן בהחלפת קולטים בדוד שמש. אנו ממליצים להתייעץ עם הטכנאים או המתקינים שלנו. במידה ונתקלתם בתקלה או בעיה, מחפשים שירותי תיקונים מהיר ובשעות פעילות רחבות או רכישה של דודי חשמל או שמש ממיטב הדגמים באחריות מלאה, פנו אלינו –  אנחנו כאן בשבילכם!

מחפשים שירותי החלפת קולטים לדוד שמש? לפרטים נוספים התקשרו אלינו עוד היום

בטלפון 050-5678060 ונשמח ליצור אתכם קשר ולתת פתרון מהיר ויעיל!

החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים