רגע לפני שנרחיב אודות החלפת פלאנג' בדוד שמש, נציין מהו אותו פלאנג', ולו כי מדובר בחלק מרכזי מהדוד, אך מי שאינו בקיא בתחום בקלות עשוי להתעלם מקיומו. ובכן הפלאנג' הנו חלק פנימי ומרכזי מהדוד, והוא זה שמאפשר את הרכבת גוף החימום, האנודה והתרמוסטט, ולו כי שלושת אלו מורכבים באמצעותו. אי לכך, כאשר מתעוררת בעיה באיכות חימום המים של הדוד, נהוג לבחון האם יש צורך להחליף רק את גוף החימום, או רק את התרמוסטט, או לחלופין האם יש צורך להחליף את כלל הפלאנג', כאשר באופן כללי אם הדוד בן יותר מחמש שנים, הרי שנהוג לבחור באופציה השנייה. חשיבות חלק מקורי כאשר עומדים להחליף את הפלאנג', יש לוודא שהוא מוחלף רק בפלאנג' מקורי וחדש, אחרת יש מקום לבעיות עתידיות שלא יאחרו להגיע. עם זאת, כיוון שמחיר החלק אינו כה זול (נע בין 400 לבין 720 ₪), הרי שחשוב ביותר לדעת שניתן יהיה לסמוך על הגוף המבצע, ועל כן יש לפנות רק אל בעלי מקצוע בעלי רזומה חיובי שמחויבים לשמור על הלקוחות שלהם מרוצים, ולו מתוך אינטרס דו כיווני.

חברה מקצועית להחלפת פלאנג' לכל סוגי הדוודים

אי לכך, אם גם לכם הדוד עושה בעיות בימים האחרונים ואתם מבקשים לעלות על הבעיה באופן מקצועי, נקודתי ומידי, ומראש אתם מבקשים להיות רגועים שניתן יהיה לסמוך על המלצת איש מקצוע ולהיות בטוחים שהיא נובעת מתוך שיקולים מקצועיים ולא מתוך שיקולי רווח אישי, הרי שגם אתם מוזמנים להכיר את חברת דוד סנטר, ולו כי מדובר בחברה שחיה את תחום דודי השמש והחשמל לאורך עשרים שנה, היא מחזיקה ברזומה מעולה שהולך לפניה, היא מחויבת ללקוחות שלה, היא מעניקה מענה מידי והיא מבינה בכלל החלקים ובכלל סוגי הדודים – הן מבחינת שירותי המלצה ומכירה והן מבחינת שירותי התקנה ותיקון.

שירותים משלימים

בנוסף לשירותי החלפת פלאנג' בדוד שמש, חברת דוד סנטר גם מתמחה בהרכבת ותיקון מאיצי חום, בהגברת לחץ מים, בתיקון נזילות, בהחלפת צנרת ועוד. בנוסף ניתן למצוא באתר מידע בנושאים: דוד שמש מקצר, החלפת דוד שמש ועוד. גם אתם מבקשים להיות בידיים טובות, לחסוך בעלויות וליהנות ממענה מידי? פנו אל חברת דוד סנטר! נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון: 050-5678060
החלפת גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים