לשאלה מתי יש לבצע החלפת דוד שמש, התשובה היא לקראת החורף או במצב בו יש בעיות שונות עם הדוד. היות ודוד שמש נחשב לאחד מהמוצרים המבוקשים ביותר בבתים בישראל, חשוב מאד לדעת מתי יש להחליפו על מנת למנוע בעיות שונות.

התייעצות עם אנשי מקצוע

אם אתם מבחינים כי משהו אינו כשורה, זה סימן כי יש צורך להחליף את דוד השמש בביתכם בדוד חדש. אם אתם לא ממש מבינים את משמעות הדבר, כדאי לא לנסות ולמצוא פתרונות בעצמכם אלא להיעזר באנשי מקצוע- התייעצות עם טכנאי מומחה יכולה לחסוך לכם לא מעט. טכנאי מומחה ימליץ לכם האם כדאי להחליף את דוד השמש או שאולי ניתן רק לבצע תיקון דוד שמש קטן וכן ייתן את חוות דעתו בעניין.

כיצד טכנאי יזהה שיש צורך בהחלפת דוד שמש

  • בעיות בחימום: כאשר יש בעיות בחימום והדוד אינו מחמם, זה סימן שישנן בעיות שונות
  • חשבון חשמל יקר: אחד הסימנים שצריכים להדליק לכם נורה אדומה בכל הקשור לבעיות בדוד זה קפיצה משמעותית בחשבון החשמל שלכם
  • אין שמירה על החום: מצב בו המים מתחממים אך הדוד אינו מצליח לשמור על החום צריך להדליק אצלכם נורה אדומה
  • נזילות: אם אתם מבחינים בנזילות זה סימן שיש בעיה

כיצד מתבצעת החלפה של דוד שמש

צריכים להחליף את דוד השמש? החלפה של דוד שמ​ש אינה נחשבת לפעולה בלתי אפשרית, אך יש להזמין בעל מקצוע על מנת לבצע את ההחלפה בצורה הטובה ביותר. מי שאין לו את הניסיון המתאים יכול למצוא את עצמו בבעיה גדולה בניסיון לתקן את הדוד. מכאן כדאי להשקיע את הכסף ולהזמין איש מקצוע אשר יקפיד על כל כללי הבטיחות המתאימים. זכרו! טיפול שאינו מתאים יכול לפגוע בדוד ולכן לא כדאי לקחת את הסיכון.

כמה זה עולה לכם

החלפה של דוד שמש איננה קבועה אלא ניתן למצוא מגוון רחב של מחירים. אם ברצונכם לא לשלם אלפי שקלים, תוכלו להסתפק בבדיקת דוד שמש כאשר השירות היקר הוא התקנה של דוד שמש. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק זה נושא האחריות. חשוב מאד לברר כמה זמן אורכת תקופת האחריות- מהי כוללת אותה תקופת אחריות. כמו כן, חשוב מאד לברר האם בעל המקצוע המגיע לצורך החלפת הדוד יכול גם לסייע בפינוי הדוד הישן.

החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים