בעונת החורף כמעט ואין שמש והטמפרטורות נמוכות בחוץ ואז אנו נאלצים להשתמש בעיקר בדוד חשמל אשר נעשה בו שימוש יומיומי על מנת לחמם את המים בביתנו. ככל שהשימוש בו רב יותר כך גם הצורך עבור החלפת גוף חימום בדוד שמש וחשמל. אנו בחברת טורנדו דודים מעניקים שירותים של החלפת גוף חימום בדודי שמש וחשמל ומציעים לכם לבצע מגוון תיקונים כמו: החלפת הפלאנג', מאיץ החום המיר והתרמוסטט במחיר משתלם במיוחד לכבוד החורף + אחריות לשנתיים מיום התיקון.

כיצד מזהים תקלה בגוף החימום בדוד?

לרוב לא מסובך להבחין שיש תקלה בגוף החימום של הדוד כיוון שתבחינו מהר כי המים לא מתחממים כמו בדרך כלל והם קרים גם לאחר שהדוד היה דלוק זמן רב. במקרה זה, מומלץ ליצור קשר עם המומחים של טורנדו דודים – חברה להתקנת דודי שמש ולהזמין החלפת גוף חימום לדוד שמש חשמל שירות החלפת גוף חימום בדוד שמש/חשמל בביתכם.

כיצד מבוצעת הטיפול בתקלה של גוף החימום בדוד? זה תלוי מה הוא מקור התקלה בגוף החימום, לרוב הטיפול המיטבי הוא החלפה של כל גוף החימום בדוד אך לעיתים גם תזדקקו רק לניקוי יסודי של גוף החימום כתוצאה מהצטברות אבנית, זה משתנה בהתאם לחומרת המצב. לאחר ההחלפה של הגוף החימום יש לוודא כי אכן המים מתחממים והכול חזק לקדמותו.

כל כמה זמן מחליפים גוף חימום בדוודים?

החלפת גוף חימום לדוד כל שנה או שנתיים תבטיח לכם שימוש תקין, ללא הפרעות עם חיסכון משמעותי בצריכת החשמל (הצטברות אבנית מבזבזת אנרגיה). בדיקה שגרתית של טכנאי דודי שמש תאפשר לכם להיות בראש שקט ולא לחכות לרגע שאין מים חמים. שימו לב – כחלק משירותי החלפת גוף חימום בדוד שמש או חשמל אנו דואגים להתקין לכם גם תרמוסטט תקין וחדש.

אין לכם מים חמים?

במידה ויש לכם תקלה בדוד אל תנסו לתקן אותה באופן עצמאי מהסיבה הפשוטה שאתם עלולים לגרום לנזק רב יותר בניסיון התיקון, פנו בהקדם האפשרי לאיש מקצוע על מנת לחסוך לכם את האי נוחות הזמנית ותוכלו ליהנות משירותי תיקון דודי שמש והחלפה מהירים על ידי חלקי חילוף ואביזרים מקוריים ואיכותיים ביותר בשוק!

צרו קשר עם טורנדו דודים והטכנאי שלנו יהיה בדרך אליכם במהרה, אנו מתחייבים להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר במחירים ומגוון הטבות לחורף. התקשרו אלינו בטלפון 050-5678060