הדוד הישן נוזל או לא עובד? זה הזמן להחליף את דוד השמש שלכם. עם דוד שמש 80 ליטר תוכלו ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה. הדוד מתאים לעד 3 אנשים. כך שאם אתם רווקים או זוגות צעירים תוכלו ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה בזמינות גבוהה מבלי להדליק את הדוד מראש לפרק זמן. מעבר לכך, תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל שלכם.

השימושים בדוד שמש 80 ליטר

השימושים של דודי שמש בנפח 80 ליטר הוא קבלת מים חמים בצורה מהירה ללא צורך בהדלקת הדוד כמו שנהוג בדוד חשמלי. כמו כן, קולטי הדוד עוזרים להפוך את המים הקרים בצורה יעילה ומהירה למים חמים ובכך לחסוך לנו בהוצאות החשמל. כך שזמינות המים החמים  היא גבוהה מאוד וחוסכת לנו זמן יקר וכסף.

מהם התנאים הטכניים הנדרשים להתקנת דוד שמש 80 ליטר ?

התנאים הטכניים להתקנת דוד שמש בנפח של 80 ליטר, מצריכים גגות שטוחים ללא צורה חריגה או בניינים גבוהים מדיי אשר עלולים להיות בעיה להתקנת דוד השמש, מאחר שהמים עלולים להגיע לקומות התחתונות. לכן חשוב לוודא שאכן יש גגות מתאימים על מנת שדוד השמש יותקן בצורה הנכונה ולא יגרום לנזקים כלשהם למבנה הגג אשר אינו מתאים לכך.

התקנת דוד שמש נפח 80 ליטר- דוד סנטר

התקנת דוד שמש בנפח של 80 ליטר נעשה באמצעות איש מקצוע מנוסה מטעם החברה. ההתקנה נעשית בצורה מאונכת, לגבי כיוון התקנת הקולטים על מנת  שניתן יהיה להפיק את המירב מהקולטים ולקבל מים חמים וזמינים בתדירות גבוהה גם בחורף . התאמת הדוד נעשית בהתאם לנפח דוד השמש. בעת התקנת דוד השמש יש צורך במעמד לדוד, שסתום פורק לחץ ושסתום ביטחון. כל אלה מותקנים בהתקנה הראשונה של דוד השמש, במידה ומדובר על דוד שמש חדש

להזמנת דוד שמש 80 ליטר התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060