אם הדוד שלכם נוזל או שבק חיים, אתם חייבים לקנות דוד שמש בהתאם לצרכים האישיים שלכם. במידה ומדובר על משפחה, דוד שמש 60 ליטר יכול לעזור לכם רבות. נפח הדוד מתאים משפחות קטנות עד 3 נפשות. כמו כן, חשוב להתאים את הקולט לנפח דוד השמש על מנת שהחימום המים תהיה יעילה ומהירה.

השימושים בדוד שמש 60 ליטר

השימושים העיקריים של דוד שמש 60 ליטר הוא קבלת מים חמים בצורה מהירה ללא צורך בהדלקת הדוד כמו שנהוג בדוד חשמלי. כמו כן, קולטי הדוד עוזרים להפוך את המים הקרים בצורה יעילה ומהירה למים חמים ובכך לחסוך לנו בהוצאות החשמל. כך שזמינות המים החמים בדוד שמש היא גבוהה מאוד וחוסכת לא רק בהוצאות החשמל אלא גם בזמן.

מהם התנאים הטכניים הנדרשים להתקנת דוד שמש 60 ליטר ?

התנאים הטכניים להתקנת דוד שמש בנפח של 60 ליטר, מצריכים גגות ללא צורה חריגה או בניינים גבוהים מדיי אשר עלולים להיות בעיה להתקנת דוד השמש, מאחר שהמים עלולים להגיע לקומות התחתונות. לכן חשוב לוודא שאכן יש גגות מתאימים על מנת שדוד השמש יותקן בצורה הנכונה ולא יגרום לנזקים כלשהם למבנה הגג אשר אינו מתאים לכך.

התקנת דוד שמש נפח 60 ליטר- דוד סנטר

התקנת דוד שמש בנפח של 60 ליטר נעשה באמצעות איש מקצוע מנוסה מטעם החברה. ההתקנה נעשית בצורה מאונכת, לגבי כיוון התקנת הקולטים על מנת  שניתן יהיה להפיק את המירב מהקולטים ולקבל מים חמים וזמינים בתדירות גבוהה גם בחורף . התאמת הדוד נעשית בהתאם לנפח דוד השמש. בעת התקנת דוד השמש יש צורך במעמד לדוד, שסתום פורק לחץ ושסתום ביטחון. כל אלה מותקנים בהתקנה הראשונה של דוד השמש, במידה ומדובר על דוד שמש חדש

להזמנת דוד שמש 60 ליטר התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060