אתם לקראת רכישת דוד שמש חדש או שצריכים להחליף דוד שמש ישן עקב נזילה או התפוצצות של הדוד, אתם חייבים להתאים את גודל הדוד לצרכים האישיים שלכם. אם אתם גרים לבד וצורכים בין 30-40 ליטר מים, דוד שמש 30 ליטר יספיק לכם. כמו כן, אל תשכחו להתאים קולט מתאים לגודל דוד השמש שלכם על מנת שתפוקת הקולט תעזור לכם לחמם את המים בצורה יעילה וחסכנית.

השימושים בדוד שמש 30 ליטר

השימושים העיקריים בדוד שמש בנפח 30 הם בעיקר חימום המים הקרים לחמים. באמצעות הקולטים של דוד השמש ניתן להפוך את המים הקרים לחמים ובכך לחסוך בהוצאות החשמל. באמצעות דוד שמש ניתן לקבל מים חמים בזמינות גבוהה מבלי להדליק את הדוד או לדאוג לתזמן אותו באמצעות שעון.

מהם התנאים הטכניים הנדרשים להתקנת דוד שמש 30 ליטר ?

מאחר שבהתקנת דוד שמש דורשת תנאים מתאימים, יש לוודא שאכן הגג מאפשר התקנת דוד שמש. מבנים עם צורת גג חריגה או בניינים גבוהים בעלי 8 קומות ומעלה עלולים להיות בעיתיים להתקנת דוד שמש. מאחר שמבנים גבוהים המים עלולים להגיע לקומות נמוכות

התקנת דוד שמש נפח 30 ליטר – דוד סנטר

התקנת דוד שמש בנפח של 30 ליטר נעשה באמצעות איש מקצוע מנוסה. התקנת הדוד נעשית בצורה מאונכת, לגבי כיוון התקנת הקולטים על מנת ליהנות ממים חמים גם בחורף בעל המקצוע יתאים אותם בהתאם לנפח דוד השמש. כמו כן, בעת התקנת דוד השמש יש צורך במעמד לדוד, שסתום פורק לחץ ושסתום ביטחון. כל אלה מותקנים בהתקנה הראשונה של דוד השמש. שסתום פורק הלחץ מונע במצבים שונים כמו הפסקת חשמל מניעת של המים החוצה והוא מוציא את לחץ המים אל מחוץ לדוד על מנת שלא יתפוצץ מהחום הרב.

להזמנת דוד שמש 30 ליטר התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060