אם אתם משפחה גדולה, של שש נפשות ומעלה ואתם צורכים כמות גבוהה של מים, תצטרכו לבחור בדוד שמש בנפח 200 ליטר. באמצעות דוד שמש זה תוכלו לקבל מים חמים זמינים בתדירות גבוהה לאורך כל השנה ועל הדרך לחסוך בהוצאות החשמל שלכם.

דוד שמש 200 ליטר

דוד שמש 200 ליטר הוא דוד שמתאים למשפחות מרובות ילדים. באמצעות דוד זה ניתן לקבל מים חמים לאורך כל שעות היממה. הודות לכך ניתן לחסוך בהוצאות החשמל שלכם ולקבל מים חמים בזמינות גבוהה. חימום המים החמים בדוד של 200 ליטר ייקח לכם כ-40 דקות.

למי מתאים דוד שמש 200 ליטר?

דוד שמש 200 ליטר מתאים למשפחות גדולות מרובות ילדים, אשר מונות שש נפשות ומעלה. במשפחות אלה צריכת המים היא בתדירות גבוהה לאורך כל שעות היממה ועל דוד בנפח גדול של 200 ליטר יתאים לצרכים האישיים שלהם.

האם ישנם תנאים שונים להתקנת דוד בנפח 200 ליטר?

על מנת להתקין את דוד השמש יש צורך לוודא באיזה סוג גג מדובר. ישנם לא מעט גגות אשר אינם מתאימים להתקנת דודי שמש, כמו בניינים גבוהים מדי, בעלי צורות שונות וחריגות, לכן יש לוודא שהגג מתאים להתקנת הדוד כדי שלא יגרמו נזקים כלשהם למבנה הגג.

התקנת דוד שמש 200 ליטר עם דוד סנטר

איש מקצוע מנוסה הוא אשר מתקין דודי שמש בנפח של 200 ליטר. יש להתקין דוד שמש בנפח 200 ליטר באופן שהוא  מאונך לקולטים, כדי שניתן יהיה לקבל מים חמים מהקולטים בתדירות גבוהה גם בחורף. בעת התקנת הדוד יש צורך במעמד לדוד, שסתום פורק לחץ ושסתום ביטחון שהם חלק בלתי נפרד מהתקנת הדוד עצמו. את השסתום פורק הלחץ ושסתום הביטחון, כולל המעמד לדוד, מתקינים כבר בעת ההתקנה הראשונית של הדוד עצמו. כמו כן, חשוב להתקין מאיץ חום לדוד על מנת שהמים שלכם יתחממו מהר, עקב נפחו הגדול של הדוד.

להזמנת דוד שמש 200 ליטר התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060