אם הדוד שמש שלכם שבק חיים או שהוא נוזל, זה הזמן להחליף אותו בדוד חדש. אך בטרם ההחלפה רצוי לבחור בדוד שמתאים לצרכים האישיים שלכם. כך שאם אתם משפחה המונה 5 נפשות ויותר ואתם צורכים מים בכמות גבוהה, דוד שמש 150 ליטר יתאים לכם מאוד. עם דוד זה תוכלו לקבל מים חמים לאורך כל השנה בזמינות גבוהה ואף לחסוך בהוצאות החשמל שלכם.

השימושים בדוד שמש 150 ליטר

השימושים העיקריים של דוד שמש בנפח 150 ליטר הוא קבלת מים חמים בצורה מהירה ללא צורך בהדלקת הדוד כמו שנהוג בדוד חשמלי. כמו כן, קולטי הדוד עוזרים להפוך את המים הקרים בצורה תוך זמן קצר למים חמים. דבר זה חוסך לנו זמן יקר ומאפשר לנו זמינות גבוהה של מים חמים לאורך כל הזנה וחסכון בהוצאות החשמל.

מהם התנאים הטכניים הנדרשים להתקנת דוד שמש 150 ליטר ?

התנאים הטכניים להתקנת דוד שמש בנפח של 150 ליטר, מצריכים גגות מתאימים ללא ליקויים שונים כגון: צורה חריגה או בניינים גבוהים מדיי אשר עלולים להיות בעיה להתקנת דוד השמש, מאחר שהמים עלולים להגיע לקומות התחתונות. לכן חשוב לוודא שאכן יש גגות מתאימים על מנת שדוד השמש יותקן בצורה הנכונה ולא יגרום לנזקים כלשהם למבנה הגג אשר אינו מתאים לכך.

התקנת דוד שמש נפח 150 ליטר- דוד סנטר

התקנת דוד שמש בנפח של 150 ליטר נעשה באמצעות איש מקצוע מנוסה מטעם החברה. ההתקנה נעשית בצורה מאונכת, לגבי כיוון התקנת הקולטים על מנת  שניתן יהיה להפיק את המירב מהקולטים ולקבל מים חמים וזמינים בתדירות גבוהה גם בחורף . התאמת הדוד נעשית בהתאם לנפח דוד השמש. בעת התקנת דוד השמש יש צורך במעמד לדוד, שסתום פורק לחץ ושסתום ביטחון. כל אלה מותקנים בהתקנה הראשונה של דוד השמש, במידה ומדובר על דוד שמש חדש. הדוד כולל 4 יציאות והוא מתאים להתקנה בבית או מחוצה לו. חשוב להתקין בדוד זה מאיץ חום לדוד על מנת שהמים יתחממו מהר בגלל גודלו של הדוד.

להזמנת דוד שמש 150 ליטר התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060