אם אתם משפחה המונה בין 3 ל-4 נפשות אתם חייבים דוד שמש בנפח של 120 ליטר. באמצעות דוד כזה תוכלו לקבל מים חמימים וזמינים לאורך כל שעות היום ואף לחסוך בהוצאות החשמל שלכם במיוחד בימי הקיץ החמימים שבהם לא תצטרכו להדליק בכלל את הדוד.

דוד שמש בנפח 120 ליטר

דוד שמש 120 ליטר הוא דוד שמתאים לשלוש עד ארבע נפשות. הודות לדוד זה ניתן לקבל מים חמים לאורך כל שעות היממה ולחסוך בהוצאות החשמל. כמו כן, זמינות המים בדוד זה היא בתדירות גבוהה.

למי מתאים דוד שמש 120 ליטר?

דוד שמש בנפח 120 ליטר מתאים למשפחה של עד ארבע נפשות. הודות לדוד זה ניתן לקבל בתדירות גבוהה מים חמימים לאורך כל שעות היום בהתאם לצרכים של בני הבית. בנוסף לכך דוד השמש עמיד לאורך תקופה ארוכה, כך שניתן ליהנות מיתרונותיו השונים.

האם ישנם תנאים שונים להתקנת דוד שמש בנפח 120 ליטר?

על מנת להתקין דוד שמש בנפח של 120 ליטר יש לוודא מהו סוג הגג. מאחר שישנם גגות אשר לא מתאימים להתקנת דוד שמש חשוב לוודא שהגג שאתם רוצים להתקין עליו את הדוד אכן מתאים לכך ולא כולל ליקויים או חריגות שונות, וכן שאינו גבוה מדיי באופן שעלול לגרום לנזקים שונים לבניין עצמו. רק לאחר שביררתם זאת תוכלו להזמין איש מקצוע שיתקין לכם את דוד השמש.

התקנת דוד שמש 120 ליטר עם דוד סנטר

התקנת דודי שמש בנפח של 120 ליטר נעשית באמצעות איש מקצוע מנוסה מטעם דוד סנטר. את התקנת הדוד יש לבצע בצורה מאונכת לכיוון התקנת הקולטים על מנת שניתן יהיה לקבל מים חמים מהקולטים בתדירות גבוהה גם בעונת החורף הקרירה. ההתקנה עצמה נעשית מחוץ למבנה או בתוכו בהתאם לצרכי הלקוח והגג עצמו.

להזמנת דוד שמש 120 ליטר התקשרו עוד היום לדוד סנטר בטלפון 1-800-567-890 או בטלפון 050-5678060