אם גם אתם התעניינתם לאחרונה לגבי דוד שמש, אז ראשית כל ברכות, ולו כי ללא ספק מדובר באלמנט חובה עבור כל בית שמבקש להקל על עצמו את החיים ולהוזיל את עלויות החשמל, ושנית נציין שלצד המבחר העשיר שניתן למצוא כיום בתחום, מוטב להתעכב על סוגי דודים מבית "נימרוד", ולו כי דודי שמש נימרוד מציעים מענה מקיף עבור בעיית החלודה. אי לכך, כלל הצינורות חסרי תפר הלחמה והם מכילים ציפוי אמאיל איכותי. כמו כן מדובר בצינורות מסוג סקדיול אשר ידוע כמקדמי אורך חיים במידה ניכרת, במיוחד כאשר משווים אותם מול שורת צינורות אחרים. אם בכך לא די, הרי שנוסיף ונציין שדודי שמש נימרוד גם מכילים הגנה קטודית לצד אנודת מגנזיום אשר ידועה כמסייעת באופן מוכח למנוע את תופעת הקורוזיה.

אצלנו בדוד סנטר תוכלו לקבל שירות לדודי שמש וחשמל מתוצרת נימרוד:

  • בדיקת דוד שמש נמרוד
  • תיקון דוד שמש נימרוד נוזל
  • מכירת דודי שמש נימרוד בכל הגדלים
  • ניקוי קולטי שמש נימרוד

סוגים ואחריות

עוד נציין שדודים אלו מגיעים עם מאיצי חימום ללא תוספת מחיר, וכל מי שמכיר את הרצון להיכנס במידי למקלחת חמה ונעימה ביום חוף קר מבין עד כמה אלמנט מעין זה חשוב ביותר. כמו כן, כיום ניתן למצוא דודי שמש נימרוד בעל נפחים של 80,120,150 ו200 ליטר אשר מגיעים עם אחריות יצרן של חמש שנים, לצד אחריות של שנה על גוף החימום.

שירותי התקנה תיקון וייעוץ מובילים

אם גם אתם מבקשים לרכוש דוד שמש נימרוד, או לחלופין מתלבטים בין סוג זה לבין סוג נוסף שגם עליו קיבלתם המלצות חמות, הרי שאין כמו לפנות אל חברת דוד סנטר על מנת להתייעץ עם מומחים בתחום, ולו כי מדובר בבעלי מקצוע אשר חיים את התחום לאורך עשרים שנה, ועל כן אין נישה בתחום עליה הם לא יידעו להרחיב, וזאת כי מדובר בחברה של מקצועניים אשר בקיאה בכול היבט שנוגע לדודי שמש וחשמל – בין אם מדובר בהמלצה ומכירת דודים של מיטב החברות ובין אם מדובר בשירותי התקנה ותיקון, כאשר מראש טוב לדעת שכל שירות נעשה על הצד הטוב ביותר, לצד הציוד הטוב ביותר והניסיון העשיר ביותר.

נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון: 050-5678060