חברת כרומגן היא בין החברות המובילות בארץ לייצור ושיווק של דודי שמש כרומגן מכל הסוגים. החברה הוותיקה מייצרת דודים במגוון של גדלים (80, 120, 150 ו 200 ליטר), שנודעים באיכותם הגבוהה, ושמבוקשים במגזר הפרטי והציבורי כאחד (החברה זכתה לאחרונה במכרז של חברות הדיור הציבורי עמידר ועמיגור, עבור אספקה של מערכות סולאריות לדייריהן). חברת כרומגן אף משווקת את מוצריה השונים בחו"ל, והיא נחשבת לאחת מעשר החברות הטובות בעולם לייצור מערכות סולאריות.

ציפוי אמייל וקולטי שמש מנחושת

האיכות הגבוהה של דודי השמש באה לידי ביטוי בחומרי הגלם מהם הדודים מיוצרים. כל הדודים של כרומגן מצופים בציפוי אמייל מיוחד ועמיד, אשר מבטיח את איכות המים לאורך שנים, עוזר למנוע הצטברות של אבנית או חלודה אשר מזיקים למערכות סולאריות ופוגמות בטעם המים.

קולטי שמש מנחושת מבטיח ביצועים מצוינים

בנוסף, קולטי השמש של כרומגן עשויים מנחושת, אשר מבטיח להם ביצועים מצוינים. השילוב בין הדוד מצופה האמייל לקולטים העשויים נחושת מניב מערכת סולארית יוצאת מגדר הרגיל, שתשרת אתכם שנים ארוכות.

אחריות לדוד שמש כרומגן

המוניטין של חברת כרומגן אכן יצא למרחוק, והיא מוכרת ופופולארית גם בחו"ל. אך הידעתם שהחברה מציעה בארץ אחריות רחבה במיוחד לדודי השמש שלה?

האחריות הסטנדרטית מכסה 4 שנים, ואליה תוכלו לצרף עוד 4 שנים באחריות מוגבלת, שמעודכנת לפי הסוג של כל מערכת. במילים אחרות,תוכלו לקבל עד לשמונה שנים שלמות של אחריות מקיפה למערכת הסולארית שתרכשו. וכך תוכלו לא רק לדעת שרכשתם מוצר מבית טוב, אלא שתמיד יש לכם לאן ולמי לפנות בכל מקרה של תקלה וצורך בביצוע תיקון דוד שמש.

איפה לקנות?

כרומגן מציעה עוד מגוון של מוצרים משלימים, כמו ווסת שתפקידו להגן מפני כוויות ומסנן אבנית עבור מערכת המים הביתית.
על מנת ליהנות מכל מה שיש לחברה להציע פנו אל משווק מורשה שגם אמון על המלאכה החשובה של התקנת הדודים.
בדרך כלל מדובר בחברות לדודי שמש אשר פועלות עם כל היצרנים הישראליים ותוכלו אם תרצו בכך גם לערוך אצלם השוואה בין הדודים של שאר החברות המשווקות.

תיקון דודי שמש כרומגן – מבית דוד סנטר

דוד סנטר מתמחה בכל הקשור לביצוע תיקון דודי שמש כרומגן מכל הגדמים. השירות ניתן לכל אזור המרכז והסביבה. למידע נוסף ניתן ליצור עמנו קשר.

מדוע לבחור בנו לתיקון הדוד:

השירות שלנו מהיר ומקצועי בפעילות של 6 ימים בשבוע אנו מתמחים בתיקון ושדרוג כל סוגי הדוודים מתוצרת כרומגן כבר למעלה מ25 שנה המחירים שלנו הוגנים תמיד נהיה במחיר השוק ומטה נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון:050-5678060