דודי שמש ירדן מיוצרים בארץ והם נחשבים לדודים איכותיים ועמידים במיוחד.

הדודים של ירדן עשויים מפח מגולוון שצבוע בתנור, בידוד מצוין העשוי פוליאוריטן וצנרת ייחודית העשויה מסקדיול.

דודי השמש של ירדן מצופים באמאיל או באפוקסי, וניתן למצוא אצלם דודים עומדים ודודים שוכבים, לבחירתכם.

כל המוצרים של ירדן נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי, שמבטיח לכם שתיהנו מהרכישה שלכם לאורך שנים רבות.

 גדלים של דודי חשמל מתוצרת ירדן

דודי השמש של חברת ירדן מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות :

הדודים הקטנים מגיעים בנפחים של 30, 45, 60 ו – 80 ליטר, והם מתאימים יותר למקומות בהם יש צורך במים חמים אך לא בהכרח למקלחת כמו במשרדים, או בבתים עם משפחות קטנות. הדודים הגדולים מגיעים בנפחים של 120, 150 ו – 200 ליטר והם מתאימים למשפחות ברוכות ילדים (או לדירות שגרים בהן כמה שותפים), כאשר עבור 5 נפשות מומלץ לרכוש דוד של לפחות 150 ליטר. לאחר שבחרתם את הגודל הרצוי, המתקין שלכם יסייע לכם לבחור את הקולטים המתאימים לו, כאשר ירדן מייצרת קולטים מנחושת לצד קולטים מסקדיול מגולוון.

על מה עוד להקפיד?

על מה חשוב להקפיד לפני שמזמינים דוד שמש מתוצרת ירדן או כל סוג אחר:

כאשר אתם רוכשים דוד שמש, של חברת ירדן או של כל חברה אחרת, חשוב מאוד להקפיד לקנות מספק מורשה בלבד, שמוסמכים מטעם היצרן. כך תוכלו לדעת בוודאות שכל החלקים הם מקוריים, ושהמתקין מכיר כראוי את המערכת הסולארית שלכם. חשוב לבדוק גם את הפרטים של תעודת האחריות של הדוד, שכן לעיתים תמצאו שגם אם עבור הדוד עצמו אתם זכאים לחמש שנים של אחריות, הרי שעל חלקים מסוימים, כמו הפלאנג' למשל (שנוטה יותר לבלאי מאשר החלקים האחרים) תקבלו אחריות של שנה בלבד.

ומה אם יש צורך בתיקון דוד שמש ירדן?

כאמור לכל דודי השמש של כל החברות יש בלאי טבעי שצריך לקחת בחשבון. אם נתקלתם בכל בעיה בדוד, כמו בעיה חשמלית, תקלה עם הצנרת או חלילה ניתוק הצינור המחבר את הדוד לבית, וכולי, פנו אל חברה מוסמכת שעוסקת בהתקנה ותיקון של סוג הדוד שרכשתם, על מנת לקבל מענה מושלם.

שיווק דוודים מסוג ירדן בדודי שמש:

אצלנו בדוד סנטר ניתן למצוא דודי שמש ירדן, דודי חשמל ירדן ממיטב הדגמים במחירים מיוחדים, אנו גם מורשים לתת שירות לכל סוגי הדודים מתוצרת ירדן ועוד ולכן תהיו בטוחים שאם יש ברשותם דוד שמש ירדן תקבלו את השירות הטוב ביותר, פרים נוספים ניתן למצוא באתר שלנו ביצירת קשר טלפוני עם טכנאי חוץ דודי ירדן נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון: 050-5678060