חברת דודי שמש טל סחר היא אחת מהחברות הוותיקות ביותר לייצור דודי שמש בארץ, והיא פעילה ומצליחה כבר מסוף שנות השישים של המאה הקודמת. גם כיום החברה עוסקת רבות במחקר ובפיתוח, ולכן היא תמיד נמצאת בקדמת הטכנולוגיה. דודי השמש של טל סחר זוכים לפופולאריות גם בחו"ל, והיא מצליחה מאוד גם במגזר העסקי שם היא עובדת עם מפעלים, בתי מלון. עבור התעשייה טל סחר גם מספקת שירותים נוספים, כמו מערכות לחימום מים בטמפרטורות גבוהות, עבודה עם מהנדסים, מערכות להסרת לחות, ועוד.

היתרונות של דודי טל סחר

הדודים של טל סחר ידועים בעוצמה ובעמידות שלהם. הדודים מצופים באימייל, שמונע חלודה והצטברות של אבנית, ויש להם שכבת בידוד מאוד עבה של 4 מ"מ (ולא של 3 מ"מ כפי שנהוג אצל המוצרים המקבילים בשוק). השכבה העבה הזו עוזרת לשמור על המים שלכם חמים ליותר זמן. דודי השמש של טל סחר מגיעים במבחר של גדלים שונים, שיתאימו למשקי בית עם צרכים שונים, והאחריות שתקבלו על הדוד שלכם הוא מקיף, ומכסה 4 שנים של שימוש.

וכמובן – כל המוצרים של טל סחר עומדים בבדיקות המחמירות של מכון התקנים הישראלי.

סוגי דודים וגדלים טל סחר

מחקרים מראים כי משק הבית הממוצע בישראל עושה שימוש בדודים בנפח של 150 ליטר. דוד בנפח כזה יצליח לספק לכל בני הבית מים חמים, גם בימות החורף הקרים בהם יש צורך גם להדליק את המתג של החימום החשמלי. אם אתם גרים בבית גדול ובו יותר מחמישה אנשים, ההמלצה היא כבר לעבור לגודל הבא – דוד שמש עם נפח של 200 ליטר. שימו לב שבתים שבהם מתגוררים רק שניים – שלושה אנשים יכולים לבחור גם דוד שמש בנפח של 100-120 ליטר, והוא יכול לענות על הצרכים שלהם בהצלחה.

בחירה של המתקין

עבדו רק עם משווק מורשה מטעם היצרן, וזה נכון לרכישה של דוד שמש מכל חברה שהיא. משווק מורשה יוכל להתקין לכם את הדוד במהירות וביעילות, וגם לבוא לעזרתכם במידה חלילה תגלו תקלה בדוד.

התאמת דוד טל סחר לצרכים שלכם בדוד סנטר:

  • חישוב לפי מספר הנפשות ואופן השימוש
  • הערכת התקציב
  • תכנון לפני ביצוע ההתקנה

נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון: 050-5678060