דוד השמש הינו מחליף חום במערכת סולרית סגורה אשר מתחמם בתוך הבית דרך הקולטים הנמצאים בגג בנפחים שונים ונחשב לשיטה הטובה, החסכונית וגם הירוקה ביותר שעוזרת למאמץ הגלובלי בשל היותו מאפשר חימום מים על ידי מקור טבע טיבעי והוא השמש.

סוגי דודים וחשיבותו של דוד השמש

קיימים סוגים שונים של דודי שמש בהם ניתן למצוא דודים תלויים או עומדים, דודים שוכבים או עומדים העשויים מחומרים שונים כמו אמאיל או אפוקסי האיכותיים. כך בעת קניית דוד השמש המתאים עבורכם ועבור הצרכים שלכם הקפידו על קניה מספק מורשה בלבד המוסמך מטעם היצרן, כך שתוכלו לדעת בוודאות שכל החלקים הם מקוריים והמתקין מכיר ראוי את המערכת הסולארית שבחרתם. כמו כן, חשוב להקפיד על התאמת גודלו הדוד בהתאם לתפוקת הקולט המותאם לו שכן, מהווה מרכיב בסיסי וקריטי לתפקודה התקין גם של מערכת הסולארית שמגיעה מהשמש.

תחילה בחרו את נפח הדוד הרלוונטי עבורכם לפי מספר הנפשות במשפחה ולאחר מכך להתאימו לקולט על מנת שתספיק לחמם את המים על ידי אנרגיית השמש כך שהתאמה נכונה תאפשר ניצול מקסימלי ומיטבי של השמש וחיסכון בחשמל שמעודד גם אנרגיה ירוקה.

יתרונות וחסרונות של דודי שמש

מצד אחד, היתרון בדוד שמש שהוא חוסך בעלויות, כלומר אתם משלמים רק על המים שאתם מבזבזים ועל החימום. אולם, מצד שני, החיסרון של דוד שמש נובע מכך שלא ניתן להשתמש בו 24/7 משום שהוא  מתרוקן בעת שימוש ועל כן, נדרש לחכות זמן מה עד שהמכל בדוד עצמו יתמלא ויתחמם שוב מחדש. חסרון נוסף הינו נגרם בעונת החורף שבה תאלצו למצוא פתרון אחר למים כמו דוד חשמל.

החלפת גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

דודי שמש ברחובות עם דוד סנטר חברת דודי שמש

אם אתם גרים ברחובות והסביבה, מחפשים חברת דודי שמש ברחובות, חברה איכותית – דוד סנטר היא הפתרון בשבילכם כי הניסיון עושה את כל ההבדל. חברתנו מעניקה שירותי תיקון דוד שמש או חשמל עם מקצועיות וניסיון של כ 30 שנה בתחום דודים וחשמל. חברת "דוד סנטר" מגיעה זמן ובמהירות, מבצעת שירותי תיקונים מקצועיים תוך הבנה וחשיבה על צרכי הלקוח. אנו מתקנים את דוד השמש המקצועית והתקניה ביותר בצורה יעילה, בזריזות והוגנות.

אנו מבצעים תיקונים לכל סוגי דודי שמש ודודי חשמל, מטפילם בבעיות הקטנות שלה בית בין אם מדובר בחימום מים, בעיה בצנרת ועוד. אנשי הצוות של דוד סנטר יזהו את התקלה במהירות ויתקנו אותה על הצד הטוב ביותר.

דודי שמש ברחובות ⭐⭐⭐⭐⭐

טכנאי דודי שמש ברחובות