קניית דודי שמש

קיימים סוגים שונים של דודי שמש בהם ניתן למצוא דודים תלויים או עומדים, דודים שוכבים או עומדים העשויים מחומרים שונים כמו אמאיל או אפוקסי האיכותיים. בעת קנייתו של דוד השמש  הקפידו על קניה מספק מורשה המוסמך מטעם היצרן, כך שתוכלו לדעת בוודאות שכל החלקים הם מקוריים והמתקין מכיר ראוי את המערכת הסולארית שבחרתם, יותר מכך, חשוב להקפיד על התאמת גודלו הדוד בהתאם לתפוקת הקולט המותאם לו לאחר שבוחרים את הנפח הדוד הרלוונטי ע"פ מספר הנפחות במשפחה, פעולה זו תאפשר ניצול מקסימלי של שמש וחיסכון בחשמל המעודד אנרגיה ירוקה.

גדלי דודי שמש וחשיבותם

מצד אחד, היתרון בדוד שמש שהוא חוסך בעלויות ובשל כך אתם משלמים רק על המים שאתם מבזבזים ועל החימום. מצד שני, החיסרון של דוד שמש נובע מכך שלא ניתן להשתמש בו 24/7 משום שהוא  מתרוקן בעת שימוש ועל כן, נדרש לחכות זמן מה עד שהמכל בדוד עצמו יתמלא ויתחמם שוב מחדש. חסרון נוסף הינו נגרם בעונת החורף שבה תאלצו למצוא פתרון אחר למים כמו דוד חשמל.

קיימים סוגים שונים של דודים החל מדודים קטנים אשר מגיעים בנפחים של 30, 45, 60, ו80 ליטר המתאימים יותר למקומות בהם יש צורך במים חמים אך לא בהכרח למקלחת כמו במשרדים או בבתים בעלות משפחות קטנות ועד לדודים גדולים אשר מגיעים בנפחים של 120, 150 ו200 ליטר המתאימים למשפחות מרובות ילדים או דירות שותפים.

החלפת גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

דודי שמש בראשון לציון עם דוד סנטר חברת דודי שמש

אם אתם גרים בראשון לציון והסביבה, מחפשים חברת דודי שמש בראשון לציון, חברה איכותית – דוד סנטר היא הפתרון בשבילכם כי הניסיון עושה את כל ההבדל. חברתנו מעניקה שירותי תיקון דוד שמש או חשמל עם מקצועיות וניסיון של כ 30 שנה בתחום דודים וחשמל. חברת "דוד סנטר" מגיעה זמן ובמהירות, מבצעת שירותי תיקונים מקצועיים תוך הבנה וחשיבה על צרכי הלקוח. אנו מתקנים את דוד השמש המקצועית והתקניה ביותר בצורה יעילה, בזריזות והוגנות.

אנו מבצעים תיקונים והתקנה של כל סוגי דודי שמש ודודי חשמל, מטפילם בבעיות הקטנות שלה בית בין אם מדובר בחימום מים, בעיה בצנרת ועוד. אנשי הצוות של דוד סנטר יזהו את התקלה במהירות ויתקנו אותה על הצד הטוב ביותר.

דודי שמש בראשון לציון ⭐⭐⭐⭐⭐

טכנאי דודי שמש בראשון לציון