דודי שמש ביהוד

יהוד הינה עיר כמו רבות אחרות בישראל שנהנות ברוב עונות השנה מימי שטופי שמש ולכן התקנת דודי שמש הם פתרון אידאלי על מנת לתעל את האנרגיה הטבעית על מנת לספק לבתים רבים מים חמים. התקנת דודי שמש ביהוד מספקים לנו פתרון ירוק, חסכוני ובטוח לשימוש ויש חשיבות רבה בבחירת חברת דודי שמש מקצועית ואמינה על מנת להבטיח שימוש לאורך זמן עם מינימום תקלות עתידיות.

התקנת דודי שמש ביהוד

כיום מעטים מסתדרים בלי דוד שמש בבית, התקנת דודי שמש ביהוד היא החלטה חסכונית וחכמה על מנת לחסוך בעלויות גבוהות של החשמל באמצעות הפיכת האנרגיה הסולארית לאנרגיית חום. התקנת דודי שמש היא השקעה לטווח הרחוק ולכן חשוב שתתבצע על ידי איש מקצוע אמין ומנוסה שמשתמש באביזרים משלימים איכותיים הנושאים תו תקן איכות ומגיעים עם תעודת אחריות.

 שירות תיקון דודי שמש ביהוד

חברת דוד סנטר מספקת שירותי תיקון דודי שמש שמגיעים עם  מגוון רחב של אביזרים וחלפים מקוריים ואיכותיים בעבור הדוד. אנו מבצעים תיקונים שונים בדודי שמש ביהוד, הנה כמה מהם:

  • טיפול בנזילוטת
  • קצרים
  • החלפת דוודים
  • החלפת קולטים
  • ניקוי אבנית
  • החלפת פלאנצ'ים.

חברתנו זמינה רוב שעות היממה ותוכלו ליהנות משירות תיקון דודי שמש עם מענה מקצועי ומהיר. דוד סנטר מציעה ללקוחותיה את המחירים ההוגנים והמשתלמים ביותר עבור התקנה, החלפה או תיקון דודי שמש.

התקלקל לכם דוד השמש בביתכם ביהוד ואתם רוצים לתקן אותו במהירות?

מודעים לכך שדוד שמש חוסך הרבה כסף, ומעוניינים לעשות תיקון איכותי ומקצועי?

לא יודעים איך לאתר את הבעיה?

אנחנו בדוד סנטר נשמח לשלוח אליכם טכנאי דודי שמש ביהוד כדי לאתר את הבעיה במהירות, לתקן אותה ולהחזיר לכם את המים החמים ומיד!

איזה בעיות יכולות להיות לדוד שלכם?

 • הדוד שלכם מקצר
 • ישנו שבר בצנרת או בגוף הדוד ובשל כך יש נזילה
 • סתימה בצנרת או נזק לקולטנים על הגג

חשוב מאד לעבוד עם בעל מקצוע ברמה גבוהה, שיאתר את הבעיה במהירות ויצליח לבצע תיקון דוד שמש במהירות אלא גם למנוע נזקים מצטברים והרס גדול יותר של הדוד, דבר שיאלץ אתכם להחליף אותו. עסק לא זול. כך שעבודת טכנאי דודי שמש ביהוד מבית דוד סנטר יכול גם להחזיר לכם את הנחת של המים החמים אבל גם לחסוך לכם כסף רב. הארכת החיים של הדוד משמעותה כסף רב שנחסך. היא גם שומרת על החשמל כולו בבית – שכן קצר או קלקול בחשמל של הדוד עלול לעשות נזק משמעותי לחשמל בבית כולו, דבר שיעלה גם הוא כסף.

החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

ניקוי קולטי שמש ביהוד מונוסון והסביבה

בנוסף, ישנה המשמעות האקולוגית. תיקון דוד חשמל עולה כסף רב כדי החשמל יקר, לעומת השמש שהיא בחינם ומצויה בישראל רוב ימות השנה. למשמעות הכלכלית הזאת יש גם משמעות אקולוגית – החשמל מזהם מאד את הסביבה, בעוד השמש היא טבעית.

אל תחכו – התקשרו אלינו כעת

במקום לנסות, לבדוק, חבל – התקשרו אלינו מיד. נשלח אליכם באופן מיידי טכנאי דודי שמש ביהוד כדי לסדר את הבעיה. נתקן נזילה, בעיית חשמל, או כל תקלה אחרת – וגם נסביר לכם את העקרונות של העבודה עם הדוד ואת מקור הקלקול כדי שתוכלו להימנע בפעם הבאה.

למה דווקא אנחנו?

 • אנחנו מאתרים ומתקנים עבורכם כל בעיה בכל שעה, מקום ויום – בצורה המקצועית ביותר
 • השירות שלנו הוגן, אדיב ומהיר
 • אנחנו משתמשים בחלקים מקוריים תוך מטרה לשמור על מערכת החשמל שלכם, לחסוך כסף ולשמור על כדור הארץ

דודי שמש מתקינים רק ב-דוד סנטר

התקנת דודי שמש עם חברת דוד סנטר מבטיחה לכם התקנה בטוחה, איכותית בשילוב עם שירות יעיל, מקצועי ומהיר ! אנו מעסיקים צוות טכנאים ומתקינים מנוסים שידאגו לבצע את ההתקנה בהתאמה אישית וידאגו להגיע לטיפול שוטף בתקלות ובעיות.  

דודי שמש ביהוד ⭐⭐⭐⭐⭐

טכנאי דודי שמש ביהוד