ארצנו החמה שופעת השמש מחייבת כל בית בישראל להתקין דוד שמש על מנת לנצל את האנרגיה וליהנות מאספקת מים חמים כל השנה לצרכים השונים ובמקביל לחסוך בהוצאות שמל וכסף רב. אם אתם מחפשים להתקין דודי שמש בחולון או לתקן את דוד השמש שלכם? הגעתם למקום הנכון! בחברת דוד סנטר, החברה המתמחה בהתקנות ותיקונים של דודי שמש מעל 30 שנה תוכלו ליהנות משירות אמין ומקצועי על ידי צוות עובדים מיומן הנותן לכם מענה יעיל, זריז ואיכותי למערכות סולריות שונות.

התקנת דודי שמש בעיר חולון

כחברה בעלת מוניטין וניסיון רב, החברה מספקת ומתקינה דודי שמש בחולון ממיטב החברות היצרניות בישראל והעומדים בכל התקנים הנדרשים כמו דודי שמש של ירדן, טלסחר, כרומגן, אמקור, נימרוד, אור הטבע, אמישראגז, קרן אור מירומית ועוד. בנוסף במעמד ההתקנה, אנו מספקים אחריות מלאה על ההתקנה, ההובלה ושאר החלפים המותקנים. לחברת דוד סנטר, ניסיון רב בהתקנת דודי שמש ובכל התקנה וכשלב ראשון תבוצע בדיקה עבודת הכנה מקדימה על מנת לבצע התקנה מושלמת, בטיחותית, אמינה ויעילה ולשביעות רצון הלקוח.

החלפת פלאנג' גוף חימום בדוד שמש מלא באבנית שהצטברה
החלפת גוף חימום בדוד
תיקון והרכבה של דוד חשמל בבוידעם
תיקון דודי חשמל
התקנה של דוד שמש וקולט שמש חדש על גג
קולטים לדוד שמש

☎ לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

תיקון תקלות בדודי שמש

עבור תיקון דודי שמש כגון: קצר חשמלי, נזילות, הצטברות אבנית, תקלות הקשורות בלחץ מים חלש ותקלות נוספות, חברת דוד סנטר, תדע להעניק לכם פתרונות יעילים ומקצועיים לכל תקלה. בתיקון תקלות בדודי שמש בחולון, חברת דוד סנטר מביאה ניסיון רב, חלקים איכותיים ומקוריים העומדים בכל הדרישות, ומתן פתרונות יעילים וזריזים במחירים אטרקטיביים ובאיכות ושירות גבוהים.

מוזמנים ליצור עמנו קשר

כחלק משירותי חברת דוד סנטר, צוות העובדים המיומן זמין כמעט רוב שעות היממה וכל ימות השבוע כך שתוכלו לקבל את מלוא השירות והתיקונים במהירות וביעילות רבה כדי שתיהנו מאספקת מים חמים לצרכים שלכם ולשביעות רצונכם.

אם אתם מחפשים התקנה או החלפה של דודי שמש בחולון, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת דוד סנטר בכל עת וליהנות משירותי התקנה ותיקונים באיכות גבוהה, באחריות ובמחירים שווים לכל כיס. שירותי החברה ניתנים בכל גוש דן והמרכז ועם המוצרים והחלפים האיכותיים ביותר.

טכנאי דודי שמש בחולון