חברת אמקור היא אחת החברות הישראליות הוותיקות ביותר בשוק, והיא מייצרת מבחר של מוצרי חשמל שונים. דודי שמש אמקור מגיעים במגוון רחב במיוחד – החל מדודים קטנים עם קיבולת של 15 ליטר, ועד לדודים גדולים בעלי נפח של 300 ליטר. החברה אף עוסקת בייצור והתקנה של מערכות סולאריות מורכבות יותר, כמו מערכות גדולות לחימום מים המשמשות בתי מלון, למשל. באמקור גם מקפידים על שימוש בשיטות ייצור מתקדמות, המבטיחות לכם מוצרים איכותיים שיוכלו לשרת אתכם נאמנה זמן רב.

היתרונות של אמקור

מעבר לוותק של החברה, לדודים של אמקור ישנם כמה יתרונות מרכזיים על פני הדודים של החברות המתחרות. ראשית:

אמקור מעניקה אחריות רחבה במיוחד עבור דודי השמש שלה, כאשר תוכלו ליהנות מעד עשר שנים מלאות של אחריות! מדובר באחריות טובה יותר מאלו הניתנים לכל המוצרים המקבילים בשוק. בנוסף, המכל הפנימי של הדוד בנוי כך שיוכל לעמוד בלחץ גבוה (עד שמונה אטמוספירות), מה שמבטיח את הביטחון והבטיחות שלכם. יתרון חשוב נוסף טמון במבנה הצינורות של הדוד, אשר בנוי בשיטת "מזרים-מחזיר" המבטיח יעילות גדולה יותר של הדוד.

התאמת הדוד לצרכים שלכם

על מנת לבחור את דוד השמש שיתאים לצרכים שלכם, מומלץ לפנות אל משווק מורשה שגם בקיא בהתקנה של הדודים ולכן גם מכיר את כל סוגי המערכות הסולאריות השונות, על הפרטים הקטנים השונים שלהן (הידעתם למשל, שבדודים של אמקור המאיץ ממוקם גבוה יותר מהקרקעית, ולכן אינו נוטה לסתימות של אבנית?). משק הבית הישראלי הממוצע יכול בהחלט להסתפק בדוד בעל נפח של 150 ליטר, אך אם מתגוררים אצלכם מעל 5 נפשות, מוטב שתשקלו לרכוש דוד עם נפח גדול יותר.

התקנת דוד השמש אמקור

התקנה של דוד שמש לא אורכת זמן רב במיוחד, אך כדאי לכם לקחת בחשבון שלפחות בחלק מהזמן לא תוכלו להשתמש במים בבית, ולכן מומלץ לבחור ביום שבו הילדים לא נמצאים בחופש בבית. לאחר ההתקנה שימרו את תעודת האחריות במקום בטוח, על מנת שתוכלו ליצור קשר עבור תיקון במקרה של תקלה או בלאי באחד החלקים.

השירות אותו אנו מבצעים עבור דודי אמקור:

תיקון דודי שמש אמקור מכל הסוגים, חלפים מקוריים

החלפת דוד שמש אמקור בחדש, לפי דגם – אמקור אינוורטר 2 כח סוס ומעלה (במבצע)

מכירה או תיקון דודי חשמל ממגוון דגמים במחירים מפתיעים

נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון: 050-5678060