באקלים הישראלי החם, דודי שמש נמצאים כמעט בכל בניין ובכל בית – שימוש בדודי שמש הוא אקולוגי, ומסייע לשמור על איכות הסביבה בו בזמן שהוא עוזר להפחית בהוצאות החשמל. חברת דודי שמש אמישראגז היא אחת החברות הוותיקות ביותר שפועלות בארץ (נוסדה בשנת 1949), והיא הפכה עם השנים לספקית המובילה לגז. כיום היא גם מציעה עוד מוצרים נוספים, ביניהם דודי שמש, דודי חשמל, מערכות סולריות משולבות ועוד.

היתרונות של דודי השמש של אמישראגז

רכישה של דוד שמש מבית אמישרגז מציעה עוד כמה יתרונות בנוסף לאמינות ולמוניטין הרב של החברה. לדודי השמש של אמישרגז יש קולטים איכותיים ועמידים במיוחד, בעלות מסגרות העשויות אלומיניום, כאשר לדודים עצמם יש ציפוי להגנה ולמניעה של קורוזיה. הבידוד של דודי השמש של אמישרגז עשויים משכבה נכבדה של פוליאוריטן, על מנת לשמור על הטמפרטורה של המים שהתחממו, ומחליפי החום המצוינים של הדודים מאפשרים המרה יעילה של אנרגיה בין מערכת המים הביתית למי הדוד.

מפרט טכני

דודי השמש של אמישראגז מגיעים במגוון של גדלים – 80, 120, 150 ו – 200 ליטר. קולטי השמש עצמם עשויים מאלומיניום והם כולם מגיעים כמובן גם עם שסתום ביטחון וטרמוסטט. שימו לב לכך שכדאי לבחור את גודל המכל של הדוד בהתאם לצרכים של הבית, ובעיקר למספר הנפשות שבו. אל תקנו דוד קטן מאוד במידה ואתם משפחה ברוכת ילדים, ולבית שבו מעט דיירים כדאי שלא להפריז בגודל המכל.

היכן לרכוש דודי שמש של אמישראגז?

ההמלצה שלנו היא לפנות לחברה שלא רק מתקינה דודי שמש, אלא גם מתקנת דודים. במקרה כזה מובטח לכם כי אתם בידיים טובות, וכי במידה ותתרחש תקלה חלילה, יש לכם גורם מוסמך לפנות אליו. לדודי שמש, כמו לכל מוצר חשמלי אחר, יש בלאי טבעי, וסביר להניח שלאחר כמה שנים תצטרכו לעבור תיקון דוד שמש כלשהוא. פנו אל מתקין מורשה שיש לו ניסיון בסוג הדוד שרכשתם (בין אם זה דוד של אמישראגז או כל דוד שמש אחר), והוא יוכל לבדוק ולוודא האם מדובר בדוד חשמל מקצר, אם צריך להחליף את הפלאנג' וכולי.

תיקון דודי שמש אמישראגז מכל הסוגים

נותנים שירות לאמישראגז כבר למעלה מ25 שנה הפעלות אותם אנו מבצעים הם:

  • בדיקת דוד חשמל אמישראגז לפני החורף
  • תיקון דודים נוזלים והחלפת צינורות מפוצצים
  • הגעה בכל שעה בלילה במקרה חירום
  • שירות אמין שקיפות מלאה מול הלקוח

נשמח לתת לכם מענה אנושי בטלפון: 050-5678060